KONKURS FOTOGRAFICZNY "TWOJE IDEALNE MIEJSCE RELAKSU" – POKAŻ NAM SWÓJ OGRÓD LUB TARAS I WYGRAJ PODUCHY RELAX!

Czy Twoje miejsce relaksu w ogrodzie lub na tarasie jest gotowe na lato? Pokaż nam, jak wygląda Twoja oaza spokoju i wygraj stylowe poduchy ogrodowe, które dodadzą uroku i komfortu Twojemu ulubionemu kącikowi! 

Jak wziąć udział? 

  1. Wejdź na stronę Poduchowo.pl i zapisz się do naszego Newslettera, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i ofertami. 
  2. Polub naszą stronę na Facebooku: Facebook Poduchowo.pl – dzięki temu nie przegapisz żadnych aktualizacji konkursu. 
  3. Polub post konkursowy na naszej stronie na Facebooku: Facebook Poduchowo.pl. Następnie, w komentarzu pod postem konkursowym, udostępnij zdjęcie swojego miejsca relaksu w ogrodzie lub na tarasie. Pamiętaj, aby w opisie zdjęcia dodać hashtag #IdealneMiejsceRelaksuPoduchowo.

Nagrody: Dla trzech osób, które zgromadzą najwięcej reakcji "lubię to" na swoje zdjęcie, przewidziano nagrody w postaci poduszek na huśtawkę, ławkę lub meble ogrodowe RELAX., które z pewnością sprawią, że Wasze ogrody staną się jeszcze bardziej zachęcające i komfortowe. 

Czas trwania konkursu: 

  • Rozpoczęcie: Natychmiast 
  • Zgłoszenia przyjmujemy do: 9 czerwca 2024 
  • Ogłoszenie zwycięzców: 14 czerwca 2024 

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby podnieść komfort swojego ulubionego miejsca wypoczynku i cieszyć się pięknem swojego ogrodu czy tarasu w pełni! Czekamy na Wasze kreatywne i inspirujące zdjęcia! 

Pełny regulamin konkursy

Regulamin konkursu